Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN 1.9 TDI

0 МКД

Се продава од: Sharan 16 фев. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Се продава:
Sharan 1.9 TDI.
116 PS.
2002 година.
Цела предница е сменета (нова) , Ламела , Потисна , Регистриран до Август 2018 + Зелен Картон.
Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации