Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Sharan

2 500 ЕУР

Се продава од: dzoko 04 мар. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
sharanot e ispraven pali vozi registriran cela godina so centralno i novi gumi informacii 078327114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации