Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Sharan

0 ЕУР

Се продава од: Fene 04 авг. 03:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Se prodava Sharan 1.9 TDI 2001 so zelen karton ful oprema.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации