Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen T4 2.5 TDI -03

135 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 4.690 МКД / месечно

Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 155 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 07 155 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 145 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
FamilyBus
Модел
T4 Kombi
SK-2382-AD – КЕЦ Гостивар
Модел: Volkswagen T4 2.5 TDI
VIN: WV1ZZZ70Z3H095532
Година на производство: 2003
Неиспитана техничка исправност
KM: 204.670
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 135.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
3205 000 41437
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen 2 J Golf 1.9 TDI 175 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Кон почеток