Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen T5 2.5 TDI -07

155 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 5.390 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Ford Mondeo GHIA 01 56 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 155 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
FamilyBus
Модел
T5 Kombi
SK-668-SJ – КЕЦ Куманово
Модел: Volkswagen T5 2.5 TDI
VIN: WV1ZZZ7HZ8H061440
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 271.941
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 155.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen Golf -05 155 000 МКД
Volkswagen CADDY -04 60 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Кон почеток