Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen T5 TDI -07

157 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 5.460 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Ford Focus DB3 85 000 МКД
Volkswagen Polo 1.9 SDI 79 000 МКД
Fiat Doblo -08 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
FamilyBus
Модел
T5 Kombi
SK-679-RO – КЕЦ Куманово
Модел: Volkswagen T5 TDI
VIN: WV1ZZZ7HZ8H065041
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 145.850
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 157.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen 2 J Golf 1.9 TDI 175 000 МКД
Fiat Doblo 07 45 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
 Volkswagen T5 2.5 TDI 151 000 МКД
Кон почеток