Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen T5 TDI -07

150 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 5.220 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen Polo 80 000 МКД
Volkswagen T4 2.5 TDI -03 135 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
FamilyBus
Модел
T5 Kombi
SK-436-RE – КЕЦ Охрид
Модел: Volkswagen T5 TDI
VIN: WV1ZZZ7HZ7H131905
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 223.314
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 150.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 140 000 МКД
Volkswagen Polo 91 000 МКД
Volkswagen Golf 155 000 МКД
Volkswagen CADDY 2.0 SDI 57 000 МКД
Кон почеток