Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Tiguan 2011

108 ЕУР

Се продава од: Blazo 06 септ. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Prodavam tiguan moze zamena za mercedes ml ili glk
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации