Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 ЕУР

Се продава од: Emir 18 окт. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Info za voziloto
Vw Tiguan 2.0 tdi 2011
Bi-xenon
Abs , Airbag , Esp , Start stop system , alominski bandasi , greaci na sediste , centralno bravo , komani na vollan , kozen vollan , elektricni retrovizori , km 244000 100% garancia na km , 2 kluci orginall
Leaflet
Кон почеток