Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Се продава од: Qenan Вчера 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Vw Tiguan 2.0 2011 244000 bi-xenon Abs , Airbag , Esp , Start Stop system , alominski bandasi , greaci na sediste , centralno brava , komandi na volan , kozen volan , elektricni retrovizori , 2 klucevi , 100 % garancia na km registriran do 12.2020 napraven komplet servis
Leaflet
Кон почеток