Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS

19 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 02 септ. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI 30 800 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP BUSINESS 7 200 ЕУР
Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE 11 600 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS 18 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
ШИФРА: 934638

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
VW Passat 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 17 200 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 BlueHDI 100HP ACTIVE 10 900 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE 17 600 ЕУР
VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE EXCLUSIVE 27 600 ЕУР
Кон почеток