Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE EXCLUSIVE

27 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 03 дек. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Volvo V60 2.0 D2 120HP KINETIC 12 600 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 ЕУР
Citroen C4 MILLENIUM 1.6HDI 100HP 10 200 ЕУР
VW e Golf 115HP ELECTRIC 22 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
ШИФРА: 437486

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
VW Passat 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 17 200 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 21 400 ЕУР
Audi A6 AVANT 3.0TDI S-TRONIC QUATTRO 26 200 ЕУР
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION BUSINESS 14 300 ЕУР
Кон почеток