Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION

14 300 ЕУР

17 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 16 јул. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Opel Insignia SPORTS TOURER 1.6CDTI 136HP SELECTIV 9 500 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTI 136HP BUSINESS 10 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE 15 700 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Информации за возилото
» Business Paket
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 093852
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

http://autowelt.mk/cars/vw-tiguan-2-0tdi-bluemotio

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Volvo V40 2.0D 120HP D2 ECO BUSINESS 10 900 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic 35 800 ЕУР
Seat Leon 1.6TDI 110HP 10 300 ЕУР
Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE 20 800 ЕУР
Кон почеток