Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tiguan 2.0 TDI 4x4

11 000 ЕУР

Се продава од: Даниел 05 окт. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Се продава Tiguan 2.0 TDI 4x4
-Регистриран до 02.2021
-има зелен картон
- задните стакла се затемнети
Сите податоци за колата се наведени во огласот!!!
Колата е увезена од Швајцарија пред две години и има жик на карта на Швајцарија на багажот.
Цената е Фиксна 11000 евра.
071 296 386 Даниел
Даниел
071296386


WhatsApp:
071296386
Leaflet
Кон почеток