Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0 TDI Four Motion

11 000 ЕУР

Се продава од: Frosina Вчера 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Se prodava WV Tiguan uvezen od Germanija so full oprema, panorama krov.
Frosina
071338447
Leaflet
Кон почеток