Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi full 2009 MT Auto

10 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 ЕУР
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin 2010 MT Auto 3 300 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 111000km nova 2007 MT Auto 3 200 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
vw tiguan 2.0 tdi 4x4 4 motion 140 ks 129000 km
- servisna kniska 2 klucevi nova unikat -
- napomena: 100 % garancija za km -
- servisna kniska i fakturi od vw do posledno
- prva boja bez prefarban detal

- 4x4 pogon na site trkala
- klimatronik
- bi xenon
- offroad mode na vozenje
- park senzori napred i nazad
- golema navgacija
- najnoviot android 2021 so touch screen
- bluetooth
- telefon aux, youtube, vradena memorija za muzika
- 6 brzini manual
- park pilot sam se parkira
- alu bandazi so novi gumi 2020
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- servisirana komplet
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor tdi ne se slusa deka raboti
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena ....plateni davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Peugeot 207 1.4 90ks 116000km 2007 MT Auto 3 600 ЕУР
VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto 6 500 ЕУР
Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto 6 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации