Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 1.4 TSI 4Moution 4x4 -10

9 900 ЕУР

15 000 ЕУР

Се продава од: Zvonko 28 ноем. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
- Prv sopstvenik, kupeno od Porsche Macedonia
- Vozena 90% na otvoreno
- Uredna servisna kniska
- 150 KS (110KW)
- Manuelen menuvac
- Benzin
- Kilometri 102.000

Kolata e vo besprekorna sostojba, ima po nekoja grebka, namerno ne sanirani.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации