Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 3.0TDI

Се продава од: Altin 16 фев. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Kollata e vo odlicna sostojba
Full oprema
Leaflet
Кон почеток