Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 2.5 -04

6 800 ЕУР

Се продава од: Daniel 13 јан. 08:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Se prodava touareg 2.5 r5 2004 godina
Tel. za kontakt 071-640-384
Daniel
Leaflet
Кон почеток