Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Tourage 131.000km ne uvezena so servisna

0 МКД

Се продава од: Touareg 29 септ. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Se prodava touareg r5 2.5 so 130,000 km pominati kupen vo makedonija od salon, kolata e kako nova , mnogu socuvan i mnogu oprema
Golema navigacija site svetski drzavi i site ulici
Radio na touchscreen so ( bluetooth , usb )
Ekstra pojacalo
Kamera nazad
Tva para gumi skoro novi
4x4
Cela servisna istorija od 1 den
Sportska oprema so trkalo nazad
Za zamena druga cena !
070378645
Moze proverka kade sakate po vasata zelba
Touareg
070378645
Leaflet
Кон почеток