Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Touareg

0 МКД

Се продава од: Blerim 04 окт. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Se prodava Touareg tdi 5.0 vo solidna sostojba za poveke info na tel 070-691-714.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации