Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4 MOTION

19 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 16 јул. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI 30 400 ЕУР
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Citroen Nemo 1.3HDI 75HP ECO 5 600 ЕУР
Peugeot 2008 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 75HP 10 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
ШИФРА: 015984

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

https://autowelt.mk/cars/vw-touareg-3-0tdi-245hp-b

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 8 800 ЕУР
DS 5 1.6HDI 120HP BUSINESS 12 900 ЕУР
VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC 20 800 ЕУР
VW up! 1.0 60HP 6 300 ЕУР
Кон почеток