Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 3.0TDI 245HP

19 300 ЕУР

21 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 16 јул. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Land Rover Range Rover Sport 3.6TDI 272HP 13 400 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTI 120HP SELECTIVE 10 400 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 105HP 12 500 ЕУР
VW Tiguan STYLE 2.0TDI 140HP DSG 4-MOTION 16 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
ШИФРА: 004688

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

WWW.AUTOWELT.MK

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC BUSINESS 18 400 ЕУР
Audi A5 S-LINE 2.0TDI 190HP S-TRONIC CABRIO 41 600 ЕУР
Audi A6 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE 26 300 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 143HP 9 600 ЕУР
Кон почеток