Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Toureg 3.0 TDI

0 МКД

Се продава од: dime 01 септ. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
se prodava vw toureg vo top sostojba na realni kilometri uvezen od ch.
cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации