Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 3.0 -06

0 МКД

Се продава од: Ilir 23 дек. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Prodavam touareg 3.0 225ks 240.000km 2006 mnogu socuvan sve e plateni davacki do registracija komplet ima 4 novi gumi zimski 17 bandashi ima i 19 letni sve komplet odat so dzipot ima servisna kniska poveke informaci javetese mozna zamena kontakt
072 584 102
075 881 409
072 756 437
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации