Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Touareg 2007 dizel

0 ЕУР

Се продава од: Dejan 25 ноем. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Neuvezen 2 sopstvenik napraven cel servis kolata e vo top sostojba
Dejan
 
071221666
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации