Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg ABT 3.0 individual

Се продава од: Touareg 23 окт. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Touareg 3.0 ABT sport verzion
270 ps
Registracia ima do 13.10.2018
1 godina
Full oprema
So 3 lladnjaci
Senzori
Greaci na sediste
DSG menjac so 3 menjaci
Comfort
Sport
Auto
So buferi
Dugmi na volan
Navigacia
Aux
Biksenon sfetli
Parrot
Siber
Senozr za dozd
Senzor za sfetli
Full oprema
Uvoz e od CH
Touareg
070681316
Leaflet
Кон почеток