Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg 3.0 V6 TDI

Се продава од: Slavco 14 јан. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Volkswagen Touareg so ful oprema so 210000km. Vo perfektna kondicija. Novi gumi. Kupen vo Porsche Makedonija.
Leaflet
Кон почеток