Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg facelift 3.0 TDI

Се продава од: Zlatko Cvetkovski Вчера 12:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Менувач: Автоматски / 6 брзини
Амортизација: Воздушна
Година на произвидство: 2007 г.
Прва регистрација: 2008 г.
Регистриран до: 08.10.2020 со зелен картон
Километража: 275 000+
Неувезуван
Сервис: Редовен сервис направен на 28.12.2019 (следен сервис по 10 000км). *Види слика
Сервис на предница направен на 02.06.2020 (со 6 месеци гаранција)* Види слика
Опрема: Навигација, темпомат, bi-xenon светла со ден/ноќ сензори и вртење во кривини, паркинг сензори напред/назад, греачи на седишта и ретровизори, електрично подесување и собирање на ретровизори, автоматско затемнување на ретровизор, електрично прилагодување на седишта (+ лумбарна поддршка), Bluetooth, сенозр за дожд, ESP, 5 нивоа на возудшна амортизација, follow me home светла, електрика на прозори, електронско и далечинско отоворање и затворање на задна врата, фабрички затемнети стакла (напред 30%, назад 70%), прилагодливи кровни носачи, ладење на фиока, CD шаржер со 6 CD, амбиентално светло, сопствен воздушен компресор за пумпање на гуми и многу друга опрема.
Два комплети алуминиумски бандажи: 17ки црни, 18ки сребрени.
Гуми: 17ки Goodyear М+С (потребна замена)
НАПОМЕНА: Возилото не е ново и има знаци на користење.

За повеќе инфо: 071/394-477, Viber, Wats Up.
Zlatko Cvetkovski
071394477
Leaflet
Кон почеток