Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touareg

6 700 ЕУР

Се продава од: Alek Вчера 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Se prodava vw touareg
Godina na proizvodstvi 2004 motor 2.5 r5 tdi
Full oprema
Leaflet
Кон почеток