Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Touran 1.9 tdi 2006

6 500 ЕУР

Се продава од: Vancho Вчера 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Odlicno socuvana, so full oprema
- klima ured
- abs so novi diskovi i plocki
- aluminiumski bandazi
- navigacija garmin
- kuka za prikolka
- radio cd
- pomosen bagaznik na krov
- zadnite sedista se demontiraat po potreba
Za bilo kakvi informacii javete se na 076 571 101
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации