Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Touran 1.9 tdi 77kw 105 ks 6 brzini 2005 reg cela

3 850 ЕУР

Се продава од: Mirsan 08 окт. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Kolata e vo odlicna sostojba
Reg cela godina
Najubaviot motor
Maksimalno socuvano
Leaflet
Кон почеток