Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOUARAN 1.9 TDI 105ks -05

3 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 14 септ. 08:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW CADYY LIFE 1.9 TDI 105 ks.2008 g.TOVARNO 5 500 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07 6 500 ЕУР
VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS -04 4 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN NEMO 1.4 HDI 50 kW -09 3 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW -08 3 300 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line 10 999 ЕУР
Кон почеток