Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Touran 2.0tdi 2004

3 150 ЕУР

Се продава од: Dragan 21 септ. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Kata je vo perfektna sostojba i je kopletno servisirana koplet.2.0TDI so novi zimski gumi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации