Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Се продава од: Dragan 17 септ. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Kata je vo perfektna sostojba i je kopletno servisirana koplet.2.0TDI so novi zimski gumi.
Leaflet
Кон почеток