Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran TRENDLINE 1.6TDI 115HP

14 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 03 дек. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz C-Klass C200 136HP BUSINESS 19 500 ЕУР
Mercedes-Benz GLE 250D 4-MATIC EXCLUSIVE EDITION 43 600 ЕУР
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 8 800 ЕУР
Mercedes-Benz C-Klass C220 163HP AVANTGARDE 19 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
ШИФРА: 115387

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Citroen C4 1.6HDI 92HP 7 900 ЕУР
Peugeot 308 ACTIVE 1.6HDI 120HP AUTOMATIC 12 400 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 ЕУР
Seat Alhambra REFERENCE 2.0TDI 140HP 7 SEDISTA 6 900 ЕУР
Кон почеток