Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Се продава од: Hristina Ilievska 27 јул. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
VW TOURAN 1.9 TDI
105 KS
2005 GODINA
215.000 KM
KOLATA E OSIGURANA I E SO ZELENA KARTA ZA 1 GODINA.
KUPENA E VO GERMANIJA I E VOZENA SAMO VO GERMANIJA.
KOLATA E VO TOP SOSTOJBA!!!
BEZ VLOZUVANJE NITU EVRO!!!
KOLATA E PALI VOZI!!!
SO SITE SERVISI!!!
ZA POVEKE INFORMACII
079236115
Hristina Ilievska
079236115
Leaflet
Кон почеток