Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOUARAN 2.0TDI 140KS NOV PERFEKT AUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 16 јан. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
** KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

17 Огласи во продавницата
BMW 218D 2015G AVTOMATIK 2.0D 150KS PERFEKT AUTO 0 MKD
VW GOLF 5 1.6 BENZIN 75KW PERFEKT AUTO 0 MKD
BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 MKD
VW POLO 1.6TDI 66KW -11 PERFEKT AUTO 0 MKD
Кон почеток