Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AVTOMATIK 7-SEDISTA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
-VW TOURAN 2.0 TDI FUL OPREMA-
---SPORT LINE MODEL---
-KLIMATRONIK
-7 SEDISTA
-6 BRZINI
-DSG AVTOMATIK
-ALARM
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN TROKRAK SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 6-BRZINI CHROME MODEL 0 EUR
SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN PLIN DIZNA 4X4 NAVIGACIJA 0 EUR
VW POLO 1.4 BENZIN METAN FABRICKI SPORT LINE 0 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 8V AUTOMATIC F1 DSG SPORT MODEL 0 EUR
Кон почеток