Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran

Се продава од: marko 22 ноем. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
TOURAN 1.9TDI 7mesta
2007 година
77kw / 105ks

Увезен од Italy средени сите документи до регистрација
Автомобилот е на прва боја во перфектна механичка и козметичка состојба
поседува 2 клуча
дозволена секаква проверка во било кој сервис
Touran е со 7 места
4 нови зимски гуми
ел. на прозорци
ел. на ретровизори и подгрев
жмигавци на ретровозор
халогенки
клима
темпомат
ESP
ABS

цена по договор
тел: 078366177
Leaflet
Кон почеток