Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Се продава од: oki Вчера 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Se prodava TOURAN 2.0
Servisiran full
registriran do 6/12/2019
uvezeno od ch
Leaflet
Кон почеток