Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0tdi extra od Svajcaria so full oprema

4 499 ЕУР

Се продава од: Suat 30 септ. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Touran 2.0 tdi 2003 god so 6 brzini extra sacuvano so full oprema Auto donesen od CH 🇨🇭🇨🇭 servisiran so servisna kniska plateno sve davacki do registracija so klima 18 coll felgi so novi gumi klima originalen xenon i sve drugo
Leaflet
Кон почеток