Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran dizel

0 ЕУР

Се продава од: Armend 28 ноем. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Vw touran dizel donesen od CH . Celosno servisiran registracia do 2020.
Moze da se proveri . Za info tel 075236550.
Leaflet
Кон почеток