Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Се продава од: Touran Вчера 00:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Shitet Vetura Touran shum e bukur
E pruar nga Zvicra: te paguara gjithcka deri ne regjistrim. Me Service Liber. Klima. Radio CD 7Copa. Gjithcka ne rregull.. Kontakt nr 070529084
Leaflet
Кон почеток