Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 130000km titanium 2010 MT Auto 4 500 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto 7 500 ЕУР
Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto 6 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
vw touran 1.9 tdi 105 ks trendline 7 sedista
- nova unikat -
- napomena: 100 % garancija za km -

- 7 sedista
- 6 brzini manual
- klima ladi perfektno
- bi xenon
- tempomat
- telefon aux,
- novi gumi 2020
- servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- servisirana komplet
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor tdi ne se slusa deka raboti
** potrosuvacka 4.5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena ....plateni davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Seat Ibiza 1.4tdi 80ks full oprema 2008 MT Auto 3 900 ЕУР
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto 6 500 ЕУР
Audi A4 1.9 TDI 115ks SLine koza pdc novo 2007 MT Auto 6 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации