Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN

0 ЕУР

Се продава од: VW 22 ноем. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Se prodava VW TOURAN 2006g vo odlicna donesen od Shvajcaria plateni site davacki do registracia.
Full oprema
Leaflet
Кон почеток