Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Touran 2.0 TDI -04

3 800 ЕУР

Се продава од: Martina Cincovski 26 јан. 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Touran 2.0 TDI 2004 god so full oprema, registriran do 11.07.2020.
Broj za kontakt: 071-373-408
Martina Cincovski
071373408
Leaflet
Кон почеток