Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 1.9

Се продава од: Zoran 28 ноем. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
VW TOURAN 2004 1.9 101ks registiran do 8 mesec 2019 , kolata e tip top uste na slikite se gleda , kolata e pali vozi moze da se vidi u sekoj moment i da se proba
Leaflet
Кон почеток