Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Touran 1.9tdi 2007 dizel

7 300 ЕУР

Се продава од: Dejan 04 авг. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
touran 1.9tdi 2007 god 207000km plateno se do registacija sevisna kniska ch uvoz
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации