Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Се продава од: Blagoj Вчера 04:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
Donesena od Svajcarija, so servisna kniska, vo odlicna sostojba, automatik DSG, tempomat, klima, elektrika na prozori, dva para bandazi....
Plateni site davacki do registracija.
Bez zameni.
Info:
070542312
070851575
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации